Cyfrowy Polsat mógł mieć 29,0-41,6 mln zł zysku netto w IV kw. - analitycy


\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"IV Monet Mimo, że jesteś przekonana, że dobrze orientujesz się w tym spornym temacie, to receptę na rozwiązanie tego nękającego cię od dawna problemu znajdziesz dzięki pomocy starszej, doświadczonej osoby. To będzie przełom, który ułatwi wyjaśnienie i zamknięcie starej sprawy urzędowej. horoskop.wp.plTrwa grecko-niemiecka wojna na słowa: Jeśli mamy pomagać Grecji, dając jej miliardy euro, Grecy powinni nam oddać któreś ze swoich pięknych wysp - proponuje bulwarówka Bild. - Sprzedaż niektórych wysp to może być dobry sposób na zmniejszenie jej zadłużenia - potwierdzają dwaj niemieccy posłowie z rządzącej koalicji Ropa naftowa drożeje w środę na rynkach paliw z powodu mroźnej pogody, która przyczynia się do wzrostu zapotrzebowania na paliwa opałowe. Kolejnym czynnikiem wpływającym na zwyżkę notowań jest spadek amerykańskich zapasów tego surowca - podają maklerzy. Złoty pozostawał w poniedziałek stabilny, a w perspektywie kilku dni może jeszcze zyskiwać. Na rynku długu negatywnie odbiły się plany podaży obligacji w grudniu.Jak poinformowała „Polska Dziennik Zachodni”, rolnicy z powiatu zawierciańskiego, którzy ponieśli straty w wyniku zimowych przerw w dostawach energii i nie otrzymali odszkodowania od Enionu, zamierzają wystąpić na drogę sądową.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"VIII Mieczy Nie tylko nie wystarczy teraz na ten wymarzony zakup, ale nawet może przydarzyć się jakiś niespodziewany finansowy dołek. A to dlatego, że osiągniesz niemal mistrzostwo w wydawaniu gotówki, na dodatek, na całkiem niepotrzebne rzeczy. Nie pożyczaj też pieniędzy, nawet jeśli to ktoś, kogo znasz od dawna. Nie zobaczysz ich prędko. horoskop.wp.pl

W ciągu trzech ostatnich lat Polska potroiła ilość importowanego węgla. Jednocześnie zarówno krajowe wydobycie węgla, jak i jego sprzedaż spada - powiedział Tomasz Konik z firmy Deloitte podczas konferencji EUROPOWER 2009.

PKN Orlen obniża od wtorku, 8 września, hurtową cenę oleju grzewczego Ekoterm Plus o 21 zł na tysiąc litrów - poinformował płocki koncern.

W swoim ostatnim sparingu przed wznowieniem rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy Odra Wodzisław pokonała w Świerklanach 1. ligowy GKS Katowice 4:0 (2:0). Piątkowe Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Polskich Linii Lotniczych LOT zostało przerwane do 11 grudnia - poinformował PAP Andrzej Kozłowski z biura prasowego LOT. Akcjonariusze podjęli m.in. uchwałę w sprawie udziałów w spółce Catering Service Partner.

Ropa naftowa drożeje w środę na rynkach paliw z powodu mroźnej pogody, która przyczynia się do wzrostu zapotrzebowania na paliwa opałowe. Kolejnym czynnikiem wpływającym na zwyżkę notowań jest spadek amerykańskich zapasów tego surowca - podają maklerzy. Trzeci dzień z rzędu Republikanom udało się w środę zablokować prace legislacyjne w Senacie USA nad reformą systemu finansowego wprowadzającą większe regulacje, aby uchronić go przed kryzysem, takim jak w 2008 r. 9 kwietnia rozpoczyna się oficjalnie budowa Gazociągu Północnego - po pięciu latach Rosja ostatecznie przeforsowała największy europejski projekt energetyczny. W nadchodzący piątek w syberyjskim Wyborgu ruszy ...Kurs złotego, który kształtuje się w ostatnio głównie pod wpływem globalnego sentymentu, pozostawał we wtorek stabilny. Środa nie powinna przynieść w tym zakresie zasadniczych zmian, o ile publikowane liczne dane makroekonomiczne nie zaskoczą negatywnie. Rozmowa z Jackiem Wiśniewskim, głównym ekonomistą Raiffeisen Banku, członkiem rady gospodarczej przy premierze Donaldzie Tusku Wyroby ceramiczne, świąteczne stroiki, plecione kosze, ekologiczne płócienne torby oferują do sprzedaży mieszkanki wsi pod Nidzicą (warmińsko-mazurskie), które skorzystały z unijnych pieniędzy i nauczyły się ginących zawodów. W sobotę w Garncarskiej Wiosce w Kamionce koło Nidzicy (warmińsko-mazurskie) odbyły się pierwsze wiejskie targi pracy, w ramach podsumowania realizacji projektu "Ginące zawody - zawody przyszłości", sfinansowanego z unijnego Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wydawcy promują prasę


22 największych wydawców razem chce obalać mity o kryzysie gazet i magazynów.

Konsolidacja PERN i OLPP


10 listopada 2009 roku, pomiędzy MSP, reprezentowanym przez ministra Aleksandra Grada, a Przedsiębiorstwem Eksploatacji Rurociągów Naftowych "Przyjaźń" , została zawarta Umowa przeniesienia udziałów Skarbu Państwa w spółce Operator Logistyczny Paliw Płynnych do PERN „Przyjaźń''.

Kontrakt na 161 mln zł dla Eiffage Budownictwo


Echo Investment wybrała Eiffage Budownictwo Mitex SA na generalnego wykonawcę centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Echo w Kielcach.

Kryzys wychodzi z mieszkań


Dobra wiadomość dla osób planujących zakup nowego mieszkania. Wygląda na to, że będzie ich coraz więcej, gdyż firmy deweloperskie rozpoczynają zamrożone w czasie kryzysu inwestycje. A ceny? W Krakowie, Łodzi i Poznaniu najprawdopodobniej jeszcze spadają. Ale w Warszawie, we Wrocławiu i w Trójmieście deweloperzy raczej nie są skłonni dalej ich obniżać

Na Podkarpaciu powstaną nowe farmy wiatrowe


Jak podaje serwis www.nowiny24.pl, wzrasta zainteresowanie budową elektrowni wiatrowych na Podkarpaciu.

Po kontroli w sklepach. Niby ryba, a to lód


Mrożone ryby, które zamiast mięsa miały lód, oraz inne, napompowane fosforanami znaleźli inspektorzy handlowi w kieleckich i świętokrzyskich supermarketach. Ale mniej było oszustw na promocji niż rok temu.

Netia przyspiesza internet, nie zmieniając cen


Aż 22 płyty chce jeszcze w tym roku wydać Maryla Rodowicz. Królowa estrady nie zwalnia tempa.

W Jarosławiu powstało Centrum Serwisowe Maszyn


Na terenie Huty Szkła w Jarosławiu (Podkarpackie) utworzone zostało Centrum Serwisowe Maszyn. Koszt tej inwestycji, dzięki której pracę znalazło 25 osób, wynosi około 5 mln zł.

CD Projekt negocjuje światową umowę wydawniczą 'Wiedźmina II'


Rozdzielnie gazu skroplonego powstaną w Piszu, Ełku, Olecku i Suwałkach - poinformował we wtorek na konferencji prasowej w Suwałkach (Podlaskie) członek zarządu Mazowieckiej Spółki Gazownictwa Jan Anysz.

Polski eksport pod okiem Ministerstwa Gospodarki


- Ministerstwo Gospodarki realizuje szereg działań promocyjnych, których celem jest przede wszystkim wzrost polskiego eksportu oraz zwiększenie napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych – powiedział Rafał Baniak, podsekretarz ...

Złoty odzyskuje siłę. Ale euro znowu po 4 zł


W reakcji na zatwierdzenie przez Unię Europejską programu pomocowego o wartości 500 mld euro w poniedziałek rano złoty umocnił się do zagranicznych walut do tego stopnia, że euro kosztowało poniżej 4 zł. Po godz. 12 euro znów przebiło barierę 4 zł

Kolejny nabór na ekspertów do oceny projektów PO IG


Trwa nabór na ekspertów do oceny merytorycznej projektów unijnych. Wyłonione osoby będą oceniać wnioski składane w ramach poddziałania 6.2.2 „Wsparcie działań studyjno-koncepcyjnych w ramach przygotowania terenów inwestycyjnych dla projektów inwestycyjnych” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Na otwarciu WIG stracił 0.672%


Liczba małych sklepów działających w Polsce spadła w ubiegłym roku o 5,5 tys. do 128,6 tys. - wynika z danych firmy Euromonitor International. Mimo, że hiper i super markety wypierają sklepy osiedlowe to ich odsetek jest nadal jednym z największych w Europie - donosi piątkowa Rzeczpospolita

Biały Dom poparł reformy w Grecji


Biały Dom wyraził w czwartek zdecydowane poparcie dla drastycznych reform oszczędnościowych w Grecji - poinformował rzecznik Białego Domu Robert Gibbs.

Uwaga: Konkurs Kalendarzy po raz czwarty


Z ogromną przyjemnością informujemy wszystkich zainteresowanych, że dziś ruszamy z kolejną edycją Konkursu Kalendarzy Branży Transport Spedycja Logistyka. Już wkrótce uruchomimy specjalną stronę w portalu www.spedycje.pl, ...

CEZ i Fortum dopuszczone do due diligence EC Zabrze i ZEC Bytom


CEZ oraz Fortum Power and Heat Polska zostały dopuszczone do due diligence Elektrociepłowni Zabrze oraz Zespołu Elektrociepłowni Bytom - podało MSP w komunikacie.

Stocznie kupi rządowy fundusz inwestycyjny z Kataru?


Tajemniczy inwestor stoczni - Stichting Particulier Fonds Greenrights - nie zapłacił polskiemu rządowi. Ale to nie koniec. Jak twierdzi nasz informator w resorcie skarbu, proszący o zachowanie anonimowości na jego miejsce wejdzie Quatar Investment Authority (QIA), największy (i w pełni rządowy) fundusz inwestycyjny Kataru.

W poniedziałek Lufthansa odwołała trzy loty z Okęcia


Indianie udomowili indyki już około 800 roku p.n.e., jednak początkowo nie hodowali ich dla mięsa, ale ze względu na pióra.

Sarkozy: Europa zrobi wszystko, aby pomóc Grecji


Prezydent Francji Nicolas Sarkozy zapewnił w niedzielę po spotkaniu z greckim premierem Jeorjosem Papandreu w Paryżu, że Europa uczyni wszystko, aby Grecja w trudnej sytuacji finansowej "nie pozostała izolowana".

Sprzedaż detaliczna wciąż w trendzie spadkowym


Wczorajszy dzień pokazał, że rynki w dalszym ciągu ignorują złe wiadomości. Oczekiwane dane o sprzedaży detalicznej zaskoczyły negatywnie, mimo wprowadzonego programu wspierającego sprzedaż samochodów ("cash for clunkers"). Trend sprzedaży detalicznej pozostaje więc spadkowy.

Testy wytrzymałościowe 25 banków zostaną opublikowane


Stanisław Janecki, współpracownik radiowej Trójki, i Jerzy Kisielewski, współpracujący z Programem II, zostali zawieszeni w obowiązkach do końca kampanii wyborczej - zdecydował zarząd Polskiego Radia. Obu współpracownikom zarzucono złamanie uchwały o apolityczności.

Grupa Lotos miała 223,58 mln zł zysku netto w IV kw. 2009 r., wobec straty przed rokiem


Amerykanie korzystający z internetu mogą na bieżąco informować o swoich zakupach, dzięki nowemu portalowi społecznościowemu Blippy, podobnemu do Twittera.

MSP chce sprywatyzować 34 spólki rolno-spożywcze


Turcja jest niechętna wysłaniu do Afganistanu oddziałów bojowych - powiedział w czwartek turecki minister obrony Mehmet Vecdi Gonul odnosząc się do apelu USA do sojuszników w NATO.

Odliczenie VAT a czynności zwolnione


W dniu 23 lipca 2009 r. dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie wydał interpretację indywidualną, w której wskazał wymogi konstytuujące możliwość odliczenia podatku od towarów i usług (dalej: "podatek VAT") od podatku naliczonego (nr IPPP3/443-389/09-2/KG, dalej: "interpretacja")

Zmiana wymogów ubezpieczenia przewoźników lotniczych


W Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej zostało opublikowane Rozporządzenie Komisji (UE) nr 285/2010 z dnia 6 kwietnia 2010 r. zmieniające rozporządzenie (WE) nr 785/2004 Parlamentu Europejskiego i ...

Jeśli chcesz wypożyczyć osuszacz powietrza Pruszków lub odkurzacz przemysłowy Pruszków zapoznaj się z ofertą naszej firmy na takie usługi jak osuszacz powietrza Pruszków oraz odkurzacz przemysłowy. Jeśli nie posiadasz własnego transportu możemy osuszacz powietrza Pruszków dostarczyć do twojego miejsca zamieszkania lub budowy, na której potrzebny będzie osuszacz powietrza Pruszków. Każdy wypożyczany przez nas osuszacz powietrza Pruszków jest produkowany przez najbardziej uznane firmy na rynku osuszaczy. Daje to pewność, że osuszacz powietrza Pruszków wypożyczony w naszej firmie będzie spełniał oczekiwania i skutecznie osuszacz powietrza Pruszków osuszy powietrze w pomieszczeniu.