Coaching Gdańsk Gdynia (Gdynia)


Coaching - czyli: ... Aby niemożliwe stało się możliwe. - Coaching to innowacyjna metoda indywidualnej pracy z Człowiekiem. - Coaching ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

I. PRAWO PODATKOWE - PODATEK DOCHODOWY Koszty uzyskania przychodu u osób fizycznych i prawnych Przychody podlegające opodatkowaniu jw. Wydatki nie uznawane za koszty ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Zdaniem redakcji The Wall Street Journal, zarówno Facebook, jak i MySpace, przekazują dane swoich użytkowników reklamodawcom, mimo zapewnień, że takie praktyki nie są prowadzone. Serwis nasza-klasa.pl daje użytkownikom coraz więcej możliwości. Od dzisiaj mogą oni przesyłać w wiadomościach Minki, czyli specjalne emotikony.Serdecznie zapraszamy na kurs, który pozwoli uczestnikom nabyć umiejętności opracowywania pełnej dokumentacji w zakresie przeprowadzania i realizacji zamówień publicznych, sporządzania ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Festiwal prezentacji najdziwniejszych produktów trwa w najlepsze. Teraz przed oczami mamy koncepcję lustrzanki cyfrowej z dwoma uchwytami. ...
Lokalizacja: Nowa Ruda - Rodzaj: kurs / szkolenie

Bing Entertainment, czyli usługa pozwalająca na odnajdywanie ciekawych gier, muzyki i filmów zyskała kilka nowych funkcji, które pozwolą na bliższe zapoznanie się z danymi tytułami.

Wygląda na to, że iPhone doczekał się swojego pierwszego robaka. Ikee infekuje jailbreak'owane urządzenia, które mają domyślne hasła po instalacji SSH. 1) Zasady organizacji biura i sekretariatu 2) Prawo pracy (kadrowe) 3) Zagadnienia kultury i etyki zawodu 4) Poznanie obsługi urządzeń techniki biurowej 5) Komputeryzacja ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie

Od niedawna nie można już wybrać polskiej wersji językowej na wyszukiwarce Bing. Zamiast tego, widnieje wpis "międzynarodowe". Paradoksalnie, ma to pomóc w jakości wyszukiwania. Opera Software wydała dzisiaj wersję beta Opery Mobile 10 dla Nokii i innych telefonów Symbian/S60. Kontroler wideo z interfejsem USB, obsługujące wysokie rozdzielczości to wciąż bardzo trudne do zdobycia bestie. Dotychczas można było szukać takiego urządzenia pod marką Lenovo, choć trzeba za niego zapłacić 129 dolarów. Teraz na rynek ze swoim kontrolerem wchodzi firma Diamond.W 2009 r. Laboratorium PandaLabs przeanalizowało i sklasyfikowało więcej złośliwych kodów niż w ciągu pozostałych 20 lat istnienia firmy. IT CUP 2010 rozpocznie się już 17 czerwca w Mikołajkach. Prestiżowe żeglarskie mistrzostwa polski potrwają trzy dni. Fujitsu dodaje do swojej oferty pierwszy na świecie komputer z technologią 0-Watt, który w stanie czuwania nie pobiera prądu.

High5, Szkolenie, Zarządzanie stresem (Warszawa)


Program: 1.Istota stresu, czym jest stres? Stres adaptacyjny i interpretacyjny Psychologiczne koncepcje stresu 2.Stres w urzędzie-wyniki badań 3.Stres jako czynnik zaburzający równowagę psychofizyczną eustres ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Yahoofona (raczej) nie będzie, ale...


Yahoo! chce zapewnić użytkownikom na całym świecie "pełnię mobilnych doświadczeń online" - czyżby pozazdrościli swojemu największemu konkurentowi i postanowili wprowadzić na rynek swój własny telefon?

Asus i MSI przygotowują killery iPada


Jak można było przypuszczać, konkurencja nie pozostaje niewzruszona na premierę tabletu Apple'a. Swoje killery zapowiedziały już firmy Asus oraz MSI.

Konferencja o wirtualizacji w przedsiębiorstwach


24 lutego odbędzie się konferencja „Wirtualizacja – technologia dla przedsiębiorstw”. Uczestnicy dowiedzą się jak poprawić efektywność i obniżyć koszty funkcjonowania firmy.

iPhone odbiera rynek mobilnym konsolom do gier


Według badań firmy Flurry, rynek gier wideo dla iPhone’a cały czas się rozwija. Telefon Apple’a jest coraz większą konkurencją dla DS-a i Sony PSP.

Zintegrowany Kurs Terapii Manualnej (Karpacz)


Terapia mobilizacji czynnych, terapia manualna wg K. Lewita, osteopatia, elementy chiropraktyki Moduł I - Wprowadzenie - co to jest terapia manualna oraz ...
Lokalizacja: Karpacz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowy Photoshop CS5 – 20 lat twórczej inspiracji


Programy Photoshop CS5 i Photoshop CS5 Extended, obecnie 64-bitowe aplikacje działające na platformach Mac i Windows, będą dostępne jako samodzielne programy lub jako główne elementy rodziny produktów Adobe Creative Suite 5.

Informatycy pod żaglami


IT CUP 2010 rozpocznie się już 17 czerwca w Mikołajkach. Prestiżowe żeglarskie mistrzostwa polski potrwają trzy dni.

Ruszyły prace nad Microsoft Office 15


Pomimo, iż pakiet biurowy Office 2010 nie jest jeszcze gotowy, Microsoft rozpoczął planowanie jego następcy. Projekt Office 15 został w Redmond już otwarty.

Desktopografia - mega kolekcja tapet!


Obrazki są do pobrania w rozdzielczości HD, ich autorami są bardzo utalentowani artyści, którzy dołożyli wszelkich starań aby ich prace umiały nam długie godziny spędzone przy komputerze.

Budowanie długotrwałych relacji z klientem Od jakości obsługi do lojalności i rozwoju (Warszawa)


W TRAKCIE SZKOLENIA ODPOWIEMY NA PYTANIA: * Na czym dokładnie polega koncentrowanie działalności firmy na Klientach? ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Office 2010 w czerwcu


Klienci końcowi będą mogli wymienić swój pakiet biurowy w czerwcu. Microsoft właśnie na ten miesiąc wyznaczył datę premiery Office’a 2010.

Apple przyznaje się do wykorzystywania dziecięcej siły roboczej


Co najmniej jedenaście 15-latków pracowało w zeszłym roku w fabrykach, które wytwarzały Macintoshe, iPody i iPhone'y dla firmy Apple.

Rysunek Poznań, kursy rysunku, architektury - przygotowawcze 2009-2010 (Poznań)


- 100 % skuteczności - szeroki wybór godzin i terminów - maksymalnie niskie ceny - zajęcia z architektury i wzornictwa przygotowanie do ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs przygotowawczy

Prawdziwy palmtop powrócił


Kto powiedział, że klasyczne PDA zostały zapomniane. Ktokolwiek to był, mylił się, czego najlepszym dowodem jest HP iPAQ 210 – palmtop praktycznie doskonały

Dysk USB jako dodatkowa pamięć dla Xboksa 360


Xboksy 360 wkrótce będą mogły obsługiwać pamięci masowe USB. Funkcjonalność ta pojawi się w tegorocznej aktualizacji systemu operacyjnego konsoli.

Nokia N8 trafi do sprzedaży pod koniec sierpnia?


Nie możecie doczekać się Nokii N8? Mamy dobre wieści - premiera już niedługo! Według "dobrze poinformowanych źródeł" serwisu Mobilelivingroom.de, najnowszy smartfon z Finlandii pojawi się w sprzedaży 24 sierpnia.

Kurs stylizacji paznokci dzienny i weekendowy (Warszawa)


* BHP - przepisy prawne w zawodzie stylistki paznokci * Choroby skóry i paznokci, rodzaje pytek paznokcia itp. * Zapoznanie z produktami * ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Karty GeForce GTX 400 wreszcie sfotografowane!


Udało się wreszcie sfotografować karty graficzne serii GeForce GTX 400, których sercem jest procesor GF100, znany również jako Fermi. Jesteśmy więc spokojni - karty faktycznie istnieją.

KDE zmienia nazwę


Jedno z najbardziej popularnych środowisk graficznych dla Linuksa (i nie tylko) zmienia swoje nazewnictwo i terminologię.

Czy Dell również wycofa się z Chin?


Po decyzji Google'a o zaprzestaniu cenzurowania wyników wyszukiwania w Chinach, pojawiają się pytania co z innymi, wielkimi firmami. Czy Dell będzie następny?

Microsoft Courier - nowe zdjęcia i filmy wideo


Microsoft nie przejmuje się medialnym szumem wokół iPada i dalej ciężko pracuje nad jego konkurentem. Świadczą o tym zdjęcia i klipy wideo, jakie uzyskały redakcje Engadgeta i Gizmodo.

Google I/O 2010: Adobe chwali HTML5, pokazuje swoje narzędzia do jego tworzenia


Kevin Lynch, jeden z dyrektorów Adobe, zaprezentował narzędzia, które pomogą webdeveloperom w implementacji… nie, nie Flasha, a HTML5.

Microsoft wydał Office'a 2010, Google wzrusza ramionami


Microsoft oficjalnie wydał uaktualniony i wyjątkowo popularny pakiet Office, chcąc utrzymać swoją mocną pozycję na lukratywnym rynku biznesowym. Czy pokona Google’a?

Szkoła Tańca - Zajęcia Indywidualne (Bytom)


Indywidualne Lekcje Tańca na Całym Śląsku ! ! ! Jeśli krępujesz się uczyć tańczyć w grupie... Jeśli masz ograniczony czas... Jeśli chcesz mieć ...
Lokalizacja: Bytom - Rodzaj: kurs / szkolenie

Jeśli chcesz wypożyczyć osuszacz powietrza Pruszków lub odkurzacz przemysłowy Pruszków zapoznaj się z ofertą naszej firmy na takie usługi jak osuszacz powietrza Pruszków oraz odkurzacz przemysłowy. Jeśli nie posiadasz własnego transportu możemy osuszacz powietrza Pruszków dostarczyć do twojego miejsca zamieszkania lub budowy, na której potrzebny będzie osuszacz powietrza Pruszków. Każdy wypożyczany przez nas osuszacz powietrza Pruszków jest produkowany przez najbardziej uznane firmy na rynku osuszaczy. Daje to pewność, że osuszacz powietrza Pruszków wypożyczony w naszej firmie będzie spełniał oczekiwania i skutecznie osuszacz powietrza Pruszków osuszy powietrze w pomieszczeniu.