Utrudnienia na drogach w związku z powodzią


Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że w związku z dużymi opadami deszczu na południu Polski lokalnie mogą pojawiać się problemy z przejezdnością na niektórych ...

"Rzeczpospolita": Pomóc, ale nie z podatków


Polacy już nie chcą, by pomoc dla powodzian była finansowana z podatków, wynika z sondażu przeprowadzonego w połowie czerwca dla "Rzeczpospolitej" przez GfK Polonia, na grupie prawie tysiąca osób.

Lepsze dane z Polski, mieszane z USA


Interpretacja dziś opublikowanych danych makroekonomicznych nie jest tak jednoznaczna jak ich wymowa. Wzrost płac w Polsce o 3,9 proc. jest tak zaskakujący, że aż nieracjonalny.

Polska sprzedała Japonii prawa do emisji CO2 za 13 mln euro


To kolejna, po transakcjach zawartych z Hiszpanią i prywatnym partnerem japońskim, umowa sprzedaży praw do emisji dwutlenku węgla. W sumie na sprzedaży praw do emisji Polska dotychczas zarobiła 70 mln euro.

Nasza firma utylizuje nie tylko odpady medyczne oraz odpady weterynaryjne. Naszą dodatkową specjalnością jest utylizacja leków oraz transport odpadów niebezpiecznych. Wyspecjalizowana

utylizacja leków

umożliwia bezpieczną likwidację niepotrzebnych i przeterminowanych leków. Tylko w ten sposób utylizowane odpady medyczne oraz odpady weterynaryjne nie zagraża zanieczyszczeniem środowiska.

Analitycy DM IDM rekomendują: Sprzedaj akcje Dom Development


RPP przyjęła sprawozdanie finansowe NBP, jednak część członków była przeciw - potwierdziła PAP wcześniejsze informacje członek RPP Elżbieta Chojna-Duch.

Wicepremier Pawlak: informatyka ważna dla administracji


– Sektor informatyczny wnosi do pracy administracji różnorodne i praktyczne doświadczenia. Są one szczególnie przydatne przy najbardziej skomplikowanych projektach, nad którymi pracuje resort gospodarki – powiedział wicepremier Waldemar Pawlak podczas rozmowy z członkami Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji (PIIT). Spotkanie odbyło się 23 kwietnia w Ministerstwie Gospodarki.

Pobieranie próbek sprężonego gazu ziemnego (CNG)


Opracowanie projektu normy zakładowej dotyczącej pobierania próbek sprężonego gazu ziemnego (CNG)

Analitycy: w kolejnych dniach możliwe lekkie osłabienie złotego


Promieniowanie słoneczne jest ważnym czynnikiem środowiskowym wpływającym na stan skóry i całego organizmu. Oprócz korzystnego wpływu wywiera jednak także efekty niepożądane.

Ukraiński mleczny gigant zmierza na warszawską giełdę - media


W niektórych partiach ryżu przywiezionego z Ameryki Południowej znaleziono martwe szczury. Według Rzeczpospolitej Lidl wycofał produkty firmy Rol-Ryż ze swojej oferty. O wyjaśnienie sprawy zwrócili się też właściciele sieci Biedronka

Złoty osłabiał się we wtorek, powinien pozostać stabilny do końca tygodnia


Niemiecki przewoźnik kolejowy Deutsche Bahn wystąpił do polskiego Urzędu Transportu Kolejowego o licencję na przewozy pasażerskie. Nie chodzi jednak o konkurowanie z polskimi przewoźnikami, lecz o współpracę z nimi - zapewnia rzecznik DB.

Asbis liczy na znaczny wzrost przychodów w 2010 r.


- Spowodowany kryzysem w Grecji spadek kursu euro w stosunku do dolara nie powinien aż tak bardzo martwić, ponieważ dzięki temu eksport krajów strefy euro stanie się bardziej konkurencyjny - powiedział komisarz UE ds. handlu Karel de Gucht

Związkowcy KGHM strajkują. Żądają podwyżek i gwarancji zatrudnienia


Związkowcy w KGHM przygotowują się do strajku w spółce. Domagają się gwarancji zatrudnienia na 20 lat i podwyżki po 300 zł dla każdego z pracowników

Uruchomiono bazę danych dotycząca barier administracyjnych utrudniających instalację systemów fotowoltaicznych


17 maja 2010r . konsorcjum PV Legal uruchomiło internetową bazę danych zawierającą szczegółowe dane ilościowe i jakościowe dotyczące rozwoju projektów fotowoltaicznych (PV) oraz barier administracyjnych utrudniających ich wdrażanie w 12 krajach Unii Europejskiej.

Szwajcaria sprzedaje akcje banku UBS warte 5,6 mld dol.


Rząd szwajcarski postanowił szybko pozbyć się akcji banku, który musi ujawnić władzom USA swoich amerykańskich klientów podejrzanych o ukrywanie dochodów

UOKiK: zgoda na przejęcie cukrowni British Sugar Overseas Polska


Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wydała zgodę na przejęcie przez Pfeifer&Langen Polska kontroli nad British Sugar Overseas Polska poprzez nabycie 100 proc. udziałów w kapitale zakładowym - poinformowała w poniedziałek rzecznik UOKiK Małgorzata Cieloch.

Rodzina na swoim po nowemu? Dopłata tylko na nowe mieszkanie?


Proces starzenia się pozostawia na naszym ciele wyraźne ślady. Widząc to tracimy pewność siebie. W naszych głowach pojawia się myśl o chirurgii plastycznej. Warto wtedy rozważyć alternatywne rozwiązanie.

Inflacja w czerwcu – komentarz MG do danych GUS


Wskaźnik cen dóbr i usług konsumpcyjnych w czerwcu br. wzrósł w stosunku do maja br. o 0,2 proc. Roczny wzrost inflacji wyniósł z kolei 3,5 proc., wobec 3,6 proc. w poprzednim miesiącu. Ceny w czerwcu rosły zgodnie z oczekiwaniami analityków MG.

Śmiertelny wypadek na krajowej "15" - droga zablokowana


Wczesnym rankiem na odcinku drogi nr 15 między Toruniem a Inowrocławiem (woj. kujawsko-pomorskie) osobowy samochód uderzył w autobus firmowy wiozący pracowników jednego z przedsiębiorstw do pracy. ...

Prawie 30 mln mieszkańców ma niepełne zatrudnienie


Mishima Yukio, wybitny pisarz i dramaturg japoński popełnił rytualne samobójstwo, zwane seppuku, po nieudanym zamachu stanu. Dla większości był zaledwie awanturnikiem i błaznem, dla niewielu - ostatnią ostoją tradycyjnych, samurajskich ideałów w dwudziestowiecznej Japonii.

Na zamknięciu WIG zyskał 2.025%


Wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak uważa, że perspektywy gliwickiej fabryki Opla są \"znacznie lepsze\" po decyzji amerykańskiego koncernu General Motors o odstąpieniu od sprzedaży 55 procent udziałów w niemieckim Oplu kanadyjsko-rosyjskiemu konsorcjum.

Kryzys na rynku kontenerowców


- Globalny kryzys gospodarczy uderzył silnie w sektor transportu morskiego. Popyt i ceny spadły drastycznie, a na redzie w portach stoją setki pustych frachtowców. Kryzys zaostrzył ...

Szef OECD ostrzega przed bańką spekulacyjną


- Istnieje zagrożenie, że w Brazylii, Indiach i innych krajach rynków rozwijających się mogą wystąpić bańki spekulacyjne - powiedział w czwartek Angel Gurria, sekretarz generalny Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju OECD

Indeks BUX na zamknięciu spadł o 0,96 proc.


Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju podwyższył w piątek prognozę PKB dla Polski na 2010 r. do 2,3 proc. rok do roku, z prognozowanych wcześniej 1,8 proc. proc. rok do roku. Przewiduje, że w 2011 roku będzie to natomiast 3,0 proc.

Aneks do umowy offsetowej z Pratt & Whitney


Wiceminister gospodarki Dariusz Bogdan oraz Mona Dermarkar, przedstawiciel Pratt&Whitney Canada, podpisali 8 grudnia br. Aneks nr 1 do Umowy Offsetowej zawartej pomiędzy Skarbem Państwa RP a kanadyjską firmą 10 grudnia 2008 r. Wartość umowy wzrośnie do 25,84 mln dolarów.

Bridgestone zainwestuje w Polsce 105 milionów euro


Największy japoński producent opon Bridgestone zainwestuje w zwiększenie mocy produkcyjnych swoich fabryk w Polsce 105 mln euro - informuje koncern

znalezionych: 24074, strona 1 z 963
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli chcesz wypożyczyć osuszacz powietrza Pruszków lub odkurzacz przemysłowy Pruszków zapoznaj się z ofertą naszej firmy na takie usługi jak osuszacz powietrza Pruszków oraz odkurzacz przemysłowy. Jeśli nie posiadasz własnego transportu możemy osuszacz powietrza Pruszków dostarczyć do twojego miejsca zamieszkania lub budowy, na której potrzebny będzie osuszacz powietrza Pruszków. Każdy wypożyczany przez nas osuszacz powietrza Pruszków jest produkowany przez najbardziej uznane firmy na rynku osuszaczy. Daje to pewność, że osuszacz powietrza Pruszków wypożyczony w naszej firmie będzie spełniał oczekiwania i skutecznie osuszacz powietrza Pruszków osuszy powietrze w pomieszczeniu.