Foreigner po 15 latach


Na początku marca nowy studyjny album wypuści popularna w latach 80. pop-rockowa grupa Foreigner, pamiętana z takich przebojów, jak "I Want To Know What Love Is" i "Waiting For A Girl Like You".

Miłość i magia w Nowym Orleanie


15 stycznia na ekranach polskich kin pojawi się nowa animacja ze studia Disneya - "Księżniczka i żaba" .

Sara: "Dodzina to blond silikon"


Po komentarzu Dody na temat Sary May nie trzeba było długo czekać na ripostę śpiewającej blogerki. Poziom obu pań pozostawia sporo do życzenia...

To są ludzie z Nowej Huty!


Prezentujemy teledysk do utworu "Ludzie z Nowej Huty" , manifestu pochodzącej z tej dzielnicy Krakowa grupy Wu-Hae. Nagranie do tekstu z "Poematu dla dorosłych" Adama Ważyka promuje album "Opera Nowohucka".

Massive Attack, Pavement i Hot Chip kolejnymi gwiazdami Open'era 2010


Massive Attack, Hot Chip i Pavement to kolejni wykonawcy, jacy zagrają na festiwalu Heineken Open'er, między 1 a 4 lipca w Gdyni.

MTV i Comedy Central bez reklam i kontrowersyjnych seriali


W związku z poranną tragedią, stacje z portfolio MTV Networks Polska wprowadzają zmiany w ramówce na najbliższe dni. Wstrzymane zostają również emisje bloków reklamowych.

Braty z Rakemna powracają


Niebawem usłyszymy drugą płytę gryfińskiej formacji Braty z Rakemna.

Nowy utwór Chain Reaction w sieci


Modern thrash metalowcy z Chain Reaction opublikowali w sieci pierwszy utwór pochodzący z ich najnowszego albumu "Cutthroat Melodies".

Epicka wizja wojny Michałkowa


Nikita Michałkow, najsłynniejszy i najbardziej ustosunkowany rosyjski reżyser, niespodziewanie ściągnął na siebie gromy krytyki w związku ze swoim nowym, epickim filmem wojennym "Exodus: Spaleni słońcem 2", który walczy o Złotą Palmę na festiwalu w Cannes.

Madonna (prawie) w Polsce


Jeszcze dzisiaj Madonna zamierza odwiedzić niemiecki obóz zagłady Auschwitz-Birkenau - dowiedział się reporter RMF FM Maciej Grzyb.

Bliżej muzyki, więcej czasu


Zbliża się 44. edycja Wratislava Cantans. Po raz kolejny festiwal będzie świętować piękno muzyki wokalnej, chóralnej oraz tradycji oratoryjnej we wspaniałych budowlach Wrocławia i Dolnego Śląska.

Rockowa Zbiórka Żywności z Hatifnats i MKL


W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Walki z Ubóstwem w Warszawie odbędzie się pokaz filmowy oraz koncert rockowy w dniach 16 i 17 października 2009 r. Goście, którzy będą chcieli zobaczyć m.in. Muzykę Końca Lata i Hatifnats nie płacą więc za bilet, ale przynoszą żywność o wartości około 10 złotych lub wadze 5 kg.

Bob Dylan nie wystąpi w Azji


Bob Dylan zrezygnował z planowanej trasy koncertowej po Azji, kiedy nie udało mu się uzyskać zezwolenia na koncert w Chinach.

Zwycięzca "Mam talent!" i Sugababes w warszawskim Empiku


W lutym warszawski Empik Junior (ul. Marszałkowska 116/122) organizuje kilka muzycznych wydarzeń.

Digitalizacja przedwojennych filmów


Filmoteka Narodowa, w ramach kilkuletniego projektu dofinansowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, podda procesowi renowacji, digitalizacji i rekonstrukcji ponad 40 przedwojennych polskich filmów - poinformował dyrektor filmoteki Tadeusz Kowalski.

Grace Jones, Yeasayer i Regina Spektor na Open'er Festival 2010


Grace Jones, Yeasayer i Regina Spektor to kolejne gwiazdy tegorocznej edycji festiwalu Heineken Open'er, który odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni.

Cenzura w relacji z Cannes?


Czy dziennik w pierwszym kanale włoskiej telewizji publicznej RAI dopuścił się cenzury? - zastanawiają się komentatorzy po incydencie, do jakiego doszło 23 maja, podczas relacji z gali zakończenia festiwalu filmowego w Cannes, gdy nagrodę dla najlepszego aktora odbierał Włoch Elio Germano.

Owacje dla Andrzeja Wajdy


W obecności Andrzeja Wajdy rozpoczęła się we wtorek, 9 lutego, retrospektywa jego twórczości w Filmotece Narodowej w Paryżu. Pierwszego wieczoru paryscy widzowie obejrzeli film "Tatarak", który za tydzień wejdzie do francuskich kin.

Rozpoczyna się festiwal teatralny Zdarzenia im. Józefa Szajny


Konkurs debiutantów, prezentacje nowatorskich projektów teatralnych, plastycznych oraz muzycznych młodych twórców, studentów i absolwentów, polskich i europejskich szkół artystycznych złożą się na tegoroczną edycję Festiwalu Zdarzenia w Tczewie.

At the Soundawn odwiedzi Bielsko i Wrocław


Włoskie At the Soundawn w maju odwiedzi Polskę. Na koncertach w naszym kraju grupa promować będzie swój nowy album "Shifting".

"Patrzę na Ciebie, Gertrudis"


"Camera Obscura" - historia Gertrudis, jej rodziny i pewnego fotografa. A w tle argentyńska "swojskość" przeplatająca się z surrealizmem. Polska zakochała się w kinie z Ameryki Łacińskiej, a film Menis wznosi się na tej fali. "Camerę Obscurę", jak i samą reżyserkę, mogliśmy wczoraj zobaczyć w zwierzynieckim kinie "Skarb".

Powstanie nowy thriller "Last Stand"


Lorenzo Di Bonaventura zajmie się produkcją thrillera "Last Stand".

Marek Piekarczyk na Syberii


Na dalekiej Syberii Marek Piekarczyk realizuje teledysk do kolejnego singla "Nie zawrócę" z solowego albumu "Źródło".

Enthroned przed premierą


Blackmetalowa grupa Enthroned z Belgii wyda na początku 2010 roku ósmy album "Pentagrammation".

Archiwalne dokumenty i współczesne fotografie w albumie "Chopin"


Dziesiątki ilustracji, archiwalnych dokumentów oraz współczesnych fotografii znalazło się w ekskluzywnym albumie "Chopin", opatrzonym tekstami chopinologa prof. Mieczysława Tomaszewskiego. Promocja albumu odbyła się w środę w Warszawie.

znalezionych: 14598, strona 1 z 584
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli chcesz wypożyczyć osuszacz powietrza Pruszków lub odkurzacz przemysłowy Pruszków zapoznaj się z ofertą naszej firmy na takie usługi jak osuszacz powietrza Pruszków oraz odkurzacz przemysłowy. Jeśli nie posiadasz własnego transportu możemy osuszacz powietrza Pruszków dostarczyć do twojego miejsca zamieszkania lub budowy, na której potrzebny będzie osuszacz powietrza Pruszków. Każdy wypożyczany przez nas osuszacz powietrza Pruszków jest produkowany przez najbardziej uznane firmy na rynku osuszaczy. Daje to pewność, że osuszacz powietrza Pruszków wypożyczony w naszej firmie będzie spełniał oczekiwania i skutecznie osuszacz powietrza Pruszków osuszy powietrze w pomieszczeniu.