"Drogówka" nie zna przepisów


To naprawdę niezwykłe, by ktoś sprawdzał, czy drogówka zna przepisy ruchu drogowego.

Pijak wjechał w... radiowóz


Dwóch policjantów zostało rannych, po tym jak na warszawskim Bródnie w ich radiowóz uderzył pijany kierowca audi. Funkcjonariuszy przewieziono do szpitala. Trafił tam też sprawca wypadku.

Miejsce do parkowania to luksus!


Znowu słychać zapewnienia o rychłej zmianie statusu dróg wewnętrznych, które odtąd byłyby traktowane tak samo jak drogi publiczne.

No i gdzie ten kryzys?


W styczniu 2010 roku produkcja samochodów osobowych wyniosła 69.037 sztuk, co oznacza wzrost o 5,2 proc. mdm i wzrost o 26 proc. rdr - podał Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar.

Będzie szybciej, ale nie z Krakowa


Prace na drodze krajowej S7 idą zgodnie z harmonogramem i większość odcinków powinna być gotowa do 2012 r.

Obsesja motocyklisty


Jakiś czas temu rozpoczęliśmy omawianie kardynalnych zasad motocyklisty. Dziś kontynuujemy ten cykl.

Kraków będzie sparaliżowany


Do wiosny przyszłego roku będzie trwała przebudowa ronda Ofiar Katynia w północno-zachodniej części Krakowa.

Bony na paliwo zamiast mandatów!


Francuska żandarmeria drogowa będzie tropić... dobrych kierowców, by zamiast mandatów wręczać im nagrody. Ma to zachęcić wczasowiczów do przestrzegania przepisów oraz poprawić wizerunek nadsekwańskich stróżów porządku.

Infiniti FX limited edition


Samochody Infiniti to wciąż rzadki widok na naszych drogach.

Auto z Łotwy za 1,3 mln $!


Pamiętacie samochody Russo-Bałt? No dobrze, wiemy, że nie. Warto jednak, co nieco o niej przypomnieć.

Kubica prowadzi w rajdzie!


Po prologu i dwóch odcinkach specjalnych Rally del Salento, trzeciej rundy rajdowych mistrzostw Włoch, Robert Kubica jadący Renault Clio S1600 prowadzi w klasie A6.

Mniej wypadków i pijanych


Podczas czerwcowego długiego weekendu na polskich drogach w 527 wypadkach zginęły 43 osoby, a 671 zostało rannych. Od środy policja zatrzymała 2521 nietrzeźwych kierowców.

Awantura w Detroit


Dyrektor generalny koncernów samochodowych Fiat i Chrysler Sergio Marchionne oświadczył wczoraj, że decyzja zamknięcia fabryki Fiata na Sycylii jest "nieodwołalna", chociaż - jak przyznał - "wywołuje ona ogromne kontrowersje".

BMW w dzieci. Zdjęcia


Siedem osób, w tym pięcioro dzieci, zostało rannych po tym jak w piątek pijany kierowca BMW wjechał w grupę ludzi w Siennicy Nadolnej koło Krasnegostawu (Lubelskie).

A ty tak potrafisz?


"Szkoła bezpiecznej jazdy? Jasne. A czego niby mnie tam nauczą?

Spark dwa za 30 990 zł


Tym razem reporter INTERIA.PL wybrał się do kolebki cywilizacji. To właśnie w Atenach odbywają się pierwsze jazdy nowym miejskim chevroletem, czyli sparkiem drugiej generacji.

Galeria Kaliszki. Elmot


W sobotę i niedzielę na trasach w rejonie Świdnicy będzie rozegrana pierwsza eliminacja mistrzostw kraju - Rajd Krause 38. Elmot.

Nowa funkcja GPS-a


W ostatnich latach samochodowa nawigacja zrobiła w Polsce zawrotną karierę.

Duży sukces Fiat Auto Poland!


"Rzeczpospolita" ogłosiła tradycyjny doroczny ranking największych firm w Polsce czyli "Listę 500". Pod uwagę brano wyniki w roku 2009. Ubiegłoroczne przychody największych przedsiębiorstw, które znalazły się na niej, utrzymały się powyżej poziomu 1 bln zł.

Zimo, trwaj... Trwaj jak najdłużej


Srogi mróz ścisnął Polskę od Bałtyku po Tatry. Łamie drzewa, słupy, zrywa linie energetyczne. Są miejscowości od tygodni pozbawione prądu. W XXI wieku!

17-latka uratowała rannego


17-letnią Klaudię Aksamit, która udzieliła pierwszej pomocy mężczyźnie rannemu w wypadku, nagrodził w czwartek prezydent Kielc Wojciech Lubawski.

Fascynujący fotoreportaż


Chlebak, jak sama nazwa wskazuje, służy do noszenia granatów - tłumaczyli studentom oficerowie ze studium wojskowego. Rajd Dakar, jak sama nazwa wskazuje, jest rozgrywany obecnie w Ameryce Południowej.

Wybuchła wojna... parkingowa


Władze Moskwy zamierzają zakazać parkowania samochodów przed blokami i na podwórkach.

Cayman S. Video


Pierwsze samochody były dziełem genialnych wynalazców. Później do głosu doszli inżynierowie, doskonalący konstrukcję aut i technologię, czyli sposób ich wytwarzania.

Nie dostajemy drugiego życia...


Tylko w grach komputerowych po jednym życiu dostajemy następne.

znalezionych: 2925, strona 1 z 117
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli chcesz wypożyczyć osuszacz powietrza Pruszków lub odkurzacz przemysłowy Pruszków zapoznaj się z ofertą naszej firmy na takie usługi jak osuszacz powietrza Pruszków oraz odkurzacz przemysłowy. Jeśli nie posiadasz własnego transportu możemy osuszacz powietrza Pruszków dostarczyć do twojego miejsca zamieszkania lub budowy, na której potrzebny będzie osuszacz powietrza Pruszków. Każdy wypożyczany przez nas osuszacz powietrza Pruszków jest produkowany przez najbardziej uznane firmy na rynku osuszaczy. Daje to pewność, że osuszacz powietrza Pruszków wypożyczony w naszej firmie będzie spełniał oczekiwania i skutecznie osuszacz powietrza Pruszków osuszy powietrze w pomieszczeniu.